Łukasz Jarzyna

Zarząd  Krakowskiego Klubu Głowatka informuje, że w dniach 20 – 21 kwietnia 2024 odbędzie się coroczne towarzyskie  spotkanie wędkarskie, połączone z rywalizacją spinningowo – muchową w złowieniu największego pstrąga na rzece Rabie w miejscowości Gdów. Bazą spotkania będzie obiekt Raba Resort w Gdowie ul. Harcerska 1423.

Zawody  zostaną rozegrane zgodnie z regulaminem PZW Kraków, w dwóch turach (14.00 – 18.00 sobota,  9.00 – 13.00 niedziela) na żywej rybie  - „złów i wypuść”, kategoriach spinningowej i muchowej – wygrywa największy złowiony pstrąg.

Z racji na charakter powyższego spotkania, woda nie będzie zamknięta dla wędkujących nie biorących udziału w zawodach.